Hakkımızda Eski

Nerdeyiz ?

Yenilikçi ürünlerimizi Hollanda’da bulunan ve yakın zamanda yenilenen Utrecht’teki Ar-Ge merkezimizde yürütmekteyiz. Bunun yanında İngiltere, Liverpool’daki araştırma merkezimiz metabolik hastalıklar ve çocuklarda alerji üzerine özel ürünlerde uzmanlaşmıştır. Ayrıca Amerika ve Singapur’da iki uydu araştırma merkezimiz bulunmaktadır.

1990’lı yıllarda Nutricia alanında uzmanlaşmış olan SHS International (Birleşik Krallık) ve Milupa (Almanya) firmalarını bünyesine katmıştır. Böylelikle metabolik hastalıklar ve inek sütü alerjisine yönelik ürünleri de uzmanlık yelpazesine dahil eden Nutricia, İngiliz Cow & Gate bebek mamasını,Polonya Bebelac firmasını da satın alarak üç iş alanını Numico ismi altında toplamıştır.

Misyonumuz

Türkiye’de 1996 yılında faaliyete geçen Nutricia, 2004 yılında bünyesine kattığı Bebelac ile bebek belenmesi ve İleri Medikal Beslenme (Advanced Medical Nutrition), çeşitli hastalıklarda tedavi sürecine destek olmak ve hastaların yaşam kalitesini artırmak amacıyla çalışmaktadır. Erişkin, pediatri ve metabolik hastalıklar alanlarına özel klinik beslenme ürünlerimizle daha fazla insan sağlığına katkıda bulunma misyonumuzu hayata geçirmekteyiz.

Tarihçemiz

Bebek beslenmesi alanında yaklaşık 100 yıllık bir deneyim mirası olan Bebelac-Nutricia, ilk olarak Hollanda’nın Zoetermeer kentinde bebek beslenmesi uzmanlığıyla kurulmuştur. Bebeklerin çeşitli beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere süt üreten Nutricia, 1905 yılında bir ilke imza atarak diyabet hastalarına özel şekeri azaltılmış süt ve guatr hastaları için iyotlu süt ürünlerini geliştirmiştir. Medikal beslenme alanının temellerini atan bu ürünleri takiben Nutricia, pek çok hastalığa özel beslenme formüllerini hastaların hizmetine sunmuştur. 1946 yılında ilk araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) laboratuarını açan Nutricia, beslenme ürünleri geliştirmeye başlamıştır.

2007 yılında Danone tarafından satın alınan Numico, Nutricia Advanced Medical Nutrition ve Nutricia Early Life Nutrition isimleri ile iki ayrı şirket olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Günay Gümüş Pediatri Danışmanı

Nezih Körük Ürün Sevkiyat Sorumlusu

Sinan Usluer Bilgi İşlem

Nuray Tunç Müşteri Hizmetleri

Bebelac Öneriyor !

Bebek maması çeşitlerini gün geçtikçe istekleriniz doğrultusunda değiştirmeye devam ediyoruz. Bebek bezi, bebek giyimi, kişisel bakım ürünleri, kozmetik ürünleri, ağız ve saç bakım ürünlerini ana distribütör firma ile anlaşarak uygun fiyatlar ile sitemizde satıyoruz.

Vizyonumuz

En temel ilkemiz kusursuz müşteri memnuniyetini siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktır. Sunduğumuz % 100 orjinal ürünler uzun süreli skon kullanım tarihli mamaları rekabetçi fiyatlar ile yeni nesil bir eticaret deneyimi sunuyoruz.

Taksitle Bebek Maması

Kredi kartı ile ödeme
İnternet mağazamızdan  yapacağınız alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. 9 aya kadar taksit seçeneği vardır. Ayrıca havale / EFT ile ödeme seçenekleri de mevcuttur.

Toptan Mama Almak İçin…

Toptan Bebelac mama almak için bizi 553 298 55 55 no’lu telefondan arayabilirsiniz. Koli bazında olan toptan satışlar Türkiye’nin her tarafına kapıda ödemeli olarak gönderilir.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Haftanın 7 günü 24 saat Canlı Destek bağlantısı ile yada 553 298 55 55 no’lu telefonumuzdan destek alabilirsiniz.

Bebelac bebek mamaları Türkiye’nin en çok satan bebek mamalarıdır.

Sipariş verdiğiniz ürünler aynı gün saat 18:00 de kargoya verilerek ertesi gün elinizde  olur.

Ürünler hakkında bilgi almak için yada verdiğiniz siparişlerin takibi için destek bölümünde yer alan iletişim araçlarından bize ulaşabilirsiniz.

İnternet sitemizden alışveriş yapan müşteri sayımız Nisan 2017 itibariyle 3.000’ni geçti.